Co warto wiedzieć o szkłach hybrydowych?

0
1422

Często, szczególnie po zakupie nowego telefonu, zastanawiamy się, w jaki sposób zabezpieczyć go przed uszkodzeniami. Sam pokrowiec może okazać się nie wystarczający, ponieważ szybka nadal pozostaje niechroniona. Na caseroom.pl znajdziemy  bogatą ofertę szkieł hybrydowych, które skutecznie zabezpieczą ekran smartfona przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Wprawdzie producenci zapewniają, że telefony posiadają bardzo mocne szkła, jednak w trakcie codziennego użytkowania jest to weryfikowane przez posiadaczy smartfonów. Dlaczego warto je wybrać, jakie spełniają funkcje oraz z jakich materiałów są wykonane?

Funkcje pancernego szkła hybrydowego

Głównym zadaniem pancernego szkła hybrydowego jest ochrona telefonu przed mechanicznym uszkodzeniem. Tego typu szkło zapewnia maksymalne zabezpieczenie przed pęknięciem czy też zarysowaniem ekranu telefonu, do jakiego może dojść w wyniku niekontrolowanego upadku lub podczas kontaktu z przedmiotami o ostrej fakturze (na przykład podczas przechowywania w kieszeni lub torebce). Inną funkcją, jaką spełniają pancerne szkła hybrydowe na https://caseroom.pl jest zapewnienie ochrony przed wilgocią, co wynika z posiadania przez nie warstwy oleofobowej i wodoodpornej oraz zapewnienie ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Poza ochroną oryginalnej szybki telefonu, tego typu szkła hybrydowe same w sobie są odporne na zarysowania, co sprawia, że nasz telefon- nawet gdy jest intensywnie użytkowany – przez cały czas pozostaje elegancki.

Cechy pancernego szkła hybrydowego

Przymierzając się do zakupu szkła hybrydowego powinniśmy znać wszystkie jego cechy. Po pierwsze, to akcesorium jest bardzo twarde, nie tłucze się ani nie kruszy. Po drugie, posiada ceramiczną powłokę, co jeszcze bardziej uskutecznia ochronę. Po trzecie, posiada cienką warstwę, co sprawia, że nie jest zbyt bardzo widoczne. Ponadto, pancerne szkła hybrydowe charakteryzują się łatwym montażem, podczas ich zakładania na powierzchni telefonu nie powstają mało estetyczne pęcherzyki powietrza. Dodatkowo wyposażone są w ceramiczną powłokę. Warto wspomnieć też o tym, że dzięki zastosowaniu najnowszych technologii podczas ich produkcji, pozostają tak samo wrażliwe na dotyk jak oryginalne szkło smartfona. W połączeniu z estetycznymi etui silikonowymi, szkła hybrydowe dostępne na caseroom.pl zapewniają smartfonom elegancki wygląd i doskonałą ochronę przed zniszczeniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here