Smartfon z biedronki

0
1087
Smartfon z biedronki

W obecnych czasach posiadanie smartfona jest wręcz obowiązkowe i to nie ważne w jakim wieku jesteśmy. Telefony klasyczne, czyli te z klawiaturą lub klapką, są powoli wycofywane ze sklepów i ofert najpopularniejszych operatorów komórkowych, dlatego też z roku na rok jesteśmy wręcz zmuszani do wyboru właśnie smartfona.

Nowoczesne smartfony

Smartfon z biedronkiCzy to coś złego? Jeżeli jesteśmy starszą osobą lub osobą, która jest w jakiś sposób wykluczona technologicznie, ponieważ ma problemy z obsługą dotykowych urządzeń, to taki stan rzeczy może się nam wówczas nie podobać. Zawsze jednak możemy nauczyć się obsługiwania telefonu z Androidem czy iOSem, a jeżeli nie jesteśmy w stanie nauczyć się tego sami, to możemy też poprosić o pomoc kogoś bliskiego kto bardziej od nas się na tym zna.

Nie ma jednak wątpliwości, że obecność smartfonów na rynku w ciągu ostatnich 12-13 lat zrewolucjonizowała całkowicie życie milionów ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecnie połączenie do internetu i mediów społecznościowych, a także szeregu komunikatorów internetowych, przez dosłownie całą dobę i to w każdym miejscu na świecie. Nic nie szkodzi nam na przeszkodzie żebyśmy na przykład porozmawiali na videokonferencji z naszym znajomym z Japonii w czasie kiedy jedziemy samochodem do pracy czy robimy zakupy w sklepie osiedlowym.

Smartfon z biedronki

Jaki telefon w takim razie na początek naszej przygody ze smartfonami? Jeżeli ma to być nasz pierwszy smartfon, to raczej nie powinniśmy inwestować w niego tysięcy złotych i wybrać raczej model z niższej lub średniej półki cenowej.

Najlepsze będą w takim razie smartfony takich marek jak Xiaomi, Meizu, Lenovo, LG czy też Manta. Modele każdej z wymienionych marek znajdziemy w niskich i konkurencyjnych cenach na większości portali aukcyjnych i w sklepach internetowych.

W ostatnich latach dało się zaobserwować również trend polegający na sprzedaży smartfonów znanych marek, takich jak na przykład Xiaomi, w dużych polskich dyskontach. Smartfon z Biedronki? Czemu nie. Szczególnie, że kilka modeli od Xiaomi, takich jak Xiaomi Redmi Note 4 czy Redmi Note 5, były sprzedawane w Biedronce w cenach nawet o 100 czy 150 złotych niższych, niż ceny w sklepach internetowych.

Warto wiedzieć, że mówimy tutaj o cenie za telefony z polskiej dystrybucji, a więc z pełną dwuletnią gwarancją producenta w Polsce.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here