Smartfon LG

0
879
Smartfon LG

W dzisiejszych czasach niemal nikt nie używa już telefonów komórkowych posiadających „normalną” klawiaturę. Serca użytkowników komórek na całym świecie bezapelacyjnie podbiły smartfony z dotykowymi ekranami. Do pewnego momentu twórcom nowych modeli telefonów wydawało się, iż starszemu pokoleniu trudno będzie się przyzwyczaić do tak innowacyjnego rozwiązania. Nic bardziej mylnego! Zarówno nastolatkowie, jak i seniorzy pokochali dotykowe telefony. Tym bardziej, że niektóre marki dla swoich starszych klientów przygotowały odpowiednie modele, w 100% dostosowane do ich potrzeb.

Nowy smartfon lg

Smartfon LGPrzykładem produktu dopasowanego do potrzeb ludzi starszych jest najnowszy smartfon lg. Jego twórcy zadbali o to, by litery oraz ikony wyświetlane na dużym, przejrzystym ekranie były na tyle wyraźne, że większość osób bez problemu jest w stanie odczytać komunikaty bez konieczności używania okularów. Co więcej, smartfon posiada także możliwość zaprogramowania tak zwanych „skrótów klawiszowych”. Dzięki nim użytkownik nie musi wchodzić w spis kontaktów, aby połączyć się z kimś bliskim lub np. pogotowiem ratunkowym. W tym celu wystarczy przytrzymać dłużej jeden z przycisków funkcyjnych zamontowanych na bocznej obudowie telefonu.

Wersja dla młodych

Oczywiście lg dba także o młodszą część klientów. W ofercie marki znaleźć można również nowoczesne, eleganckie smartfony, które charakteryzują się dużą pamięcią wbudowaną. Dzięki temu bez przeszkód można ściągać na urządzenie dużą ilość muzyki (w telefonie znajduje się aplikacja pozwalająca na legalny downloading plików audio w nieograniczonych ilościach). Wmontowany w telefon głośnik również charakteryzuje się o wiele lepszymi parametrami niż modele wypuszczane na rynek przez lg w ubiegłych latach. Sam procesor natomiast został jedynie nieznacznie ulepszony – twórcy skupili się raczej na dźwięku oraz powiększeniu pamięci urządzenia do bezwzględnego maksimum przy jednoczesnym zachowaniu dawnej funkcjonalności.

Smarfony lg to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych w ostatnich latach. Nic więc dziwnego, że firma dwoi się i troi, by nie tylko przyciągnąć nowych klientów, ale również by zadowolić tych, którzy tę markę pokochali lata temu, wybierając swój pierwszy telefon komórkowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here