Nadajnik GLC-LH-SMD od Cisco – by sieć działała jak należy

0
1249
Nadajnik GLC-LH-SMD od Cisco – by sieć działała jak należy

Sprawnie działająca sieć internetowa to gwarancja dobrze prosperującej firmy. Aby zapobiec awariom warto zadbać o komponenty wysokiej jakości. Na co warto zwrócić uwagę?

Sieć rozwija się bardzo szybko

Technologia rozwija się cały czas. Co chwilę słyszymy o coraz to nowszych rozwiązaniach wprowadzanych na światowy rynek. Dezaktualizacja następuje bardzo szybko. Spójrzmy na telefony. Jeszcze dziesięć lat temu mało kto myślał o modelu z dotykowym wyświetlaczem. Dziś jest to norma. Ekrany o rozdzielczości 240×320 zastąpiły kilkukrotnie większe panele dotykowe. Podobnie rzecz ma się w przypadku komputerów i internetu. Trudno w to uwierzyć, ale technologia Ethernet ma już ponad 40 lat. Gdy po raz pierwszy prezentowano ją światu, prędkość transmisji danych wynosiła zaledwie 3MB/s. W ówczesnych czasach była to bardzo wysoka prędkość. Dziś ta technologia pozwala na transfer z prędkością dochodzącą do nawet 100 Gb/s. Co ciekawe, obecnie do domów i małych firm coraz odważniej wkracza Ethernet w wersji 10Gb/s. Od niedawna dopiero możemy zakupić komponenty umożliwiające korzystanie z tej prędkości. Aby system działał szybko potrzeba chociażby karty sieciowej i dysku twardego obsługującego tę prędkość. Nie możemy także zapominać o kablach łączących stanowiska.

Cisco odpowiedzią na potrzeby firm

Firma, aby dobrze prosperowała, potrzebuje w dzisiejszych czasach nie tylko dobrych pracowników, ale także szybkiej sieci wewnętrznej, która nie zakłóci prac. Takie komponenty oferuje amerykańska firma Cisco Systems. Na rynku funkcjonują od 1984 roku. Przez ten czas przekonali do siebie miliony klientów. Ich rozwiązania wykorzystywane są w szkołach, instytucjach administracji publicznej, czy przedsiębiorstwach. W Polsce działalność zaczęli jedenaście lat później i wciąż przyczyniają się do rozwoju infrastruktury sieciowej w naszym kraju. Celem firmy jest podniesienie efektywności oraz zwiększenie poziomu zadowolenia klientów. W tym celu Cisco przygotował szereg rozwiązań usprawniających funkcjonowania wewnętrznych sieci.

GLC-LH-SMD idealny do twojej firmy

Na prawidłowe funkcjonowanie sieci LAN wpływa wiele czynników. Najbardziej istotne są komponenty. W każdym z trzech segmentów: rdzeń dystrybucja, dostęp, potrzeba części wysokiej jakości. Jedną z nich są switche. To przełączniki odpowiadające za dystrybucje łącza. Tworząc lub modernizując sieć warto zwrócić uwagę na GLC-LH-SMD. Zobacz tutaj tego typu switch. To nadajnik, który pracuje w oparciu o światłowody jedno- i wielomodułowe. Jego największą zaletą jest dożywotnia gwarancja. Wybierając ten produkt mamy pewność, że nasza sieć będzie działała szybko i sprawnie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here