Szybka do telefonu

0
1927
szybka do telefonu

Telefon jest przedmiotem, z którego korzystamy nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Dzwonimy z niego, wysyłamy e-meile, robimy zdjęcia. Korzystamy z mediów społecznościowych. To łącznik z wirtualnym światem. Towarzyszy nam wszędzie gdzie się udajemy, co czyni go podatnym na wiele urazów. Nie sposób zliczyć ile razy w ciągu życia upadł nam telefon. Niejednokrotnie kończyło się to tak, że potłuczona była szybka do telefonu, rozlany ekran i ogólne popsuł się nasze telefon. Są jednak sposoby, by tego uniknąć. Jak zabezpieczyć nasz telefon przed zniszczeniem?

Szybka do telefonu

Najbardziej czułym i podatnym na uszkodzenia elementem telefonu jest jego ekran. Pęknięcie czy roztrzaskanie ekranu jest jednym z najczęściej występującym uszkodzeń telefonów komórkowych. I wcale nie trudno do niego doprowadzić. Wystarczy, że nasz telefon niefortunnie nam upadnie. Taki wypadek często kończy się tym, że telefon staje się niezdatny do użytku. Można go jednak przed nim zabezpieczyć. Właśnie w tym celu powstała szybka do telefonu. Naklejamy ją na ekran, co znacznie zmniejsza ryzyko poważniejszego urazu. Szybki do telefonów możemy kupić w każdym sklepie z narzędziami GSM jak i przez internet. Ten przedmiot może wydawać się mało istotnym drobiazgiem, jednak nie należy go lekceważyć. To właśnie on może uchronić nasz telefon podczas upadku i nie dopuścić do większych szkód. Upadki naszego telefonu skutkują nie tylko pękniętym ekranem. Po takim małym wypadku nasz telefon najprawdopodobniej zyska kilka nowych rys. Kupując drogi telefon nie chcemy, by ozdobiony był licznymi rysami.

Pokrowiec na telefon

Możemy go przed nimi uchronić kupując pokrowiec na telefon. Istnieje wiele modeli pokrowców pośród których możemy wybierać. Najbardziej popularne są pokrowce gumowe. Ich cena waha się w zależności od jakości wykonania. Kolorystyka i wzory są tak liczne, że z pewnością będziemy mieć z czego wybierać. Każdy znajdzie coś dla siebie. Grafiki na gumowych pokrowcach są tak różnorodne, że nie będziemy mieli z tym żadnego problemu. Znalezienie motywu, który przypadnie nam do gustu będzie niezmiernie łatwe. Możemy również zdecydować się na pokrowce z klapką. Zwykle są one materiałowe lub skórzane. Nie występują one w tylu wzorach co gumowe, lecz mają inne zalety, które przemawiają na ich korzyść. Chronią cały telefon przed uszkodzeniami, włącznie z ekranem. Dzięki klapce można z łatwością oprzeć o nią telefon podczas oglądania. Często mają również przegródki, w które możemy włożyć karty kredytowe czy jakieś notatki. Są bardzo praktyczne a co ważniejsze dobrze chronią nasz telefon przed urazami mechanicznymi. To stawia je nieco wyżej niż gumowe pokrowce.

Telefony nie należą do najtańszych przedmiotów. Często wydajemy na nie nawet kilka tysięcy. Dlatego warto odpowiednio zabezpieczyć je przed urazami, na które narażane są każdego dnia. Nie trzeba się nawet specjalnie starać, żeby nasz ekran roztrzaskał się na kawałki. Wystarczy, że telefon wyślizgnie się nam z ręki i niefortunnie uderzy o ziemię.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here