Przełączniki sieciowe firmy HPE

0
1667

HPE — lider wśród producentów urządzeń sieciowych Oferta marki Hewlett Packard Enterprise dedykowana jest dla firm i przedsiębiorstw, które podążają ścieżką rozwoju technologicznego i oczekują rozwiązań o odpowiednim standardzie. Profesjonalnie zaprojektowana infrastruktura sieciowa jest podstawą swobodnej komunikacji bezprzewodowej i przewodowej. Nowoczesna i bogata oferta urządzeń sieciowych sprawia, że firma HPE jest liderem wśród producentów rozwiązań sieciowych.

Produkty HPE wyróżnia przede wszystkim:

• Dożywotnia gwarancja producenta
• Łatwość konfiguracji i zarządzania
• Najnowsza technologia.

Przełączniki HPE — najnowsza technologia w infrastrukturze sieciowej

Przełączniki HPE nie bez powodu noszą miano technologii przyszłości. Sprzęt HPE zyskuje przychylność użytkowników ze względu na gwarancję bezpiecznej, stabilnej, a także wydajnej infrastruktury sieciowej.

Zaletą przełączników HPE jest możliwość ich wykorzystania w różnych środowiskach. Marka HPE produkuje urządzenia o zróżnicowanych parametrach i możliwościach. W związku z tym mogą one znaleźć zastosowanie w różnych przedsiębiorstwach. Użycie najnowszych technologii zaowocowało dopasowaniem przełączników do każdej infrastruktury sieciowej. Switche HPE mogą być użyte zarówno w małych, jak i dużych biurach.

W 2015 r. firma HPE dokonała fuzji Aruba Networks, czego owocem są przełączniki sieciowe HPE Aruba. Są one skalowalne, bezpieczne i kompatybilne z wieloma urządzeniami.

Godną uwagi propozycją dla firm jest przełącznik HPE Aruba 2920 Switch.

HPE Aruba 2920

HPE Aruba 2920

Aruba 2920 zapewnia bezpieczeństwo, skalowalność i łatwość użycia w oddziałach korporacyjnych. Oferuje użytkownikom szeroki wachlarz narzędzi, wspierający pracę sieci w firmie. Przełączniki te cechuje łatwość wdrożenia i zarządzania. Te udogodnienia są możliwe dzięki licznym, zaawansowanym narzędziom do bezpieczeństwa i zarządzania siecią: Aruba ClearPass Policy Manager, Aruba AirWave i chmura Aruba Central.

Switch 2920 obsługuje modularne układanie w stosy, routing 10GbE, RIP i Access OSPF, Tunelowany węzeł, PoE +, ACL, sFlow, solidną QoS i IPv6.

Przełącznik 2920 został zaprojektowany dla firm, w której sieć musi płynnie obsługiwać bogate w media i wymagające dużej przepustowości aplikacje. W tym celu przełącznik 2920 został wyposażony w układ ASIC ProVision, który zapewnia niskie opóźnienia, zwiększone buforowanie pakietów i adaptacyjne zużycie energii.

Przełącznik Aruba 2920 daje możliwość dostosowania jego wydajności do potrzeb użytkownika. Zwiększenie wydajności umożliwia konfigurowalny schemat kolejki i buforowania pamięci, spełniający wymagania aplikacji sieciowej.

Moc wewnętrzna PoE + do 740 W sprawia, że seria przełączników Aruba 2920 może bez przeszkód skalować do 1440W przy prostym połączeniu z zewnętrznym zasilaczem EPS lub zasilaczem RPS.

Przełączniki 2920 — za sprawą wydajnych zasilaczy 80 PLUS Silver Grade, energooszczędnego Ethernetu i LLDP-MED — umożliwiają także oszczędność energii elektrycznej. Ponadto, wymienne zasilacze zmniejszają przestoje podczas aktualizacji i serwisowania.

Seria przełączników HPE Aruba 2920 zapewnia większe bezpieczeństwo aplikacji, dzięki  elastycznym opcjom uwierzytelniania, które są oparte na protokołach bezpieczeństwa takie jak 802.1X oraz MAC i Web. Ponadto wielopoziomowe mechanizmy kontroli bezpieczeństwa odpowiadają za filtrowanie portów źródłowych, RADIUS / TACACS +, SSL, ochronę portów i blokowanie adresów MAC.

Switche Aruba cechuje wysoka wydajność, bezpieczeństwo i pełna integracja sieci. Zarządzanie switchami jest możliwe poprzez AurbaOS-Switch. 

Marka HPE oferuje przełączniki wspierające okablowanie światłowodowe poprzez zaimplementowane porty SFP+. Ponadto, switche Aruba zostały wyposażone w  48 portów PoE+.  Dzięki przełącznikom HPE możliwe jest zarządzanie obsługą trzech warstw. Switche wspierają kluczowe standardy komunikacyjne: IEE 802.3, 802.3ab i 802.3u.

Urządzenia sieciowe marki HPE posiadają funkcje i usługi, które są niezbędne do zbudowania sieci, odpowiadającej ciągle rosnącym standardom i wymaganiom firmowym. Funkcje te obejmują także kwestię bezpieczeństwa, aby pomóc uchronić dane przed wewnętrznymi i zewnętrznymi atakami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu thomas it. Znajdą u nas Państwo bogato wyposażone modele w każdym przedziale cenowym. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą zewnętrznych komponentów, wspierających infrastrukturę sieciową, takich jak kable łączące przełączniki czy wentylatory.

Zachęcamy do kontaktowania się z naszymi ekspertami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na pytania i rozwiać Państwa wątpliwości.

Służymy profesjonalną rada i pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu.

Zapraszamy do współpracy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here