Czym jest tablica interaktywna i dlaczego warto zainstalować ją w klasie?

0
711
tablica interaktywna

Dziś tablice interaktywne goszczą w wielu szkołach. Co sprawia, że zyskały taką popularność i jak kupić najlepszy model? Z tego poradnika dowiesz się wszystkiego, co należy wiedzieć przed zakupem. Poznaj najważniejsze informacje i sięgnij po model, który znacznie uatrakcyjni każdą lekcję.

Co to jest tablica interaktywna?

Tablica interaktywna to wielkopowierzchniowe urządzenie, które perfekcyjnie zastępuje tradycyjną tablicę, dzięki czemu komfort prowadzenia zajęć znacznie wzrasta. Jej powierzchnia charakteryzuje się właściwościami magnetycznymi, a dzięki technologii dotykowej pozwala na obsługę nawet przy pomocy palca. Kolejnym atutem jest możliwość odczytu gestów, co stanowi znaczne udogodnienie i pozwala na równoczesną obsługę przez kilka osób. Jakby tego było mało, sprzęt jest odporny na uszkodzenia. Oczywiście mowa tu o tablicach renomowanych producentów, które kupisz w sprawdzonych punktach. Jednym z nich jest sklep internetowy AV Point, który spotkał się z niemałym uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów. Wystarczy, że odwiedzisz stronę https://avpoint.pl/tablice-interaktywne-dla-szkol i wybierzesz idealny model, a jest w czym wybierać! 

Tablica interaktywna – na co zwrócić uwagę?

Wybierać możesz spośród wielu modeli, gdyż oferta sklepu internetowego AVPoint jest bardzo zróżnicowana. Warto więc rzucić okiem na szczegóły techniczne, a następnie sięgnąć po idealną propozycję dla nauczycieli i uczniów. Zwróć uwagę, czy dany model wyposażony jest w moduł Wi-Fi, a także wbudowany zestaw nagłaśniający. Ponadto przed zakupem należy zmierzyć powierzchnię, w której masz zamiar zainstalować tablicę i na tej podstawie sięgnąć po model o odpowiednich wymiarach. Wówczas idealnie sprawdzi się w klasie i pozwoli uczniom na efektywną naukę, a nauczycielom na komfortowe prowadzenie lekcji. Wszystkie szczegółowe informacje zamieszczono w opisach produktów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i przeanalizowania specyfikacji urządzeń.

Szerokie zastosowanie tablic interaktywnych

Tablica interaktywna to urządzenie uniwersalne, które sprawia, że każda lekcja może być niezwykle przyjemna. W sposób szczególny docenili ten sprzęt  najmłodsi uczniowie, którzy dużo łatwiej zdobywają wiedzę, korzystając z kolorowych materiałów. Jednak tablica interaktywna sprawdzi się znakomicie wśród dzieci i młodzieży w każdym wieku. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, zatem nikt nie będzie miał problemu z tworzeniem notatek czy rysunków. 

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Sklep internetowy AV Point już od lat proponuje placówkom edukacyjnym najlepsze urządzenia, które znacznie ułatwiają naukę dzieciom i prowadzenie zajęć nauczycielom. Dzięki temu każdy może wybrać rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w szkole. Jeżeli jednak nie wiesz, jak kupić najlepszy model, poproś o pomoc doświadczoną obsługę i uzyskaj niezbędną pomoc. Teraz z łatwością wybierzesz rozwiązanie, które odmieni każdą lekcję!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here