Tanie domeny internetowe – rejestracja

0
1020

Rejestracja domeny internetowej jest niezbędną rzeczą, jeśli myślimy o stworzeniu swojej własnej strony www. Domena to inaczej nazwa naszej strony, bez której nie ma możliwości, aby ktoś naszą stronę odwiedził.

Domeny rejestruje się za pośrednictwem przeznaczonych do tego serwisów. Wiele z nich oferuje przetestowanie domeny przez rok za darmo. Niestety, jeśli będziemy chcieli wykupić domenę na własność po okresie próbnym, to będzie ona wówczas bardzo droga. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które planują prowadzić swoją stronę przez chwilę. Jednak zdecydowana większość osób decydując się na konkretną domenę, prowadzi stronę internetową przez znacznie dłuższy okres czasu, dlatego w takiej sytuacji lepiej zainwestować w domenę bez korzystania z okresu próbnego, ponieważ wtedy cena potrafi być kilkukrotnie niższa, co zdecydowanie jest bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie.

Wiele osób zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Serwisów, które oferują usługi w tym zakresie jest całe mnóstwo, dlatego też warto zrobić dokładnie rozeznanie, po to by wybrać najlepszą możliwą dla nas ofertę. Istnieje wiele bardzo znanych firm, których reklamy często można spotkać w telewizji, jednak warto rozważyć korzystanie z usług mniej popularnych serwisów, ponieważ często oferują one usługi w znacznie niższych cenach.

Domeny internetowe

Jednym z najciekawszych rozwiązań są tanie domeny na kru.pl. Jest to serwis, który pozwala na rejestrację domeny internetowej już od 9.89 zł za rok, co jest naprawdę atrakcyjną ceną. Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest tania, szybka i bezproblemowa, dlatego warto zainteresować się ofertą tego serwisu. Oprócz domen internetowych, serwis kru.pl posiada również bogatą ofertę serwerów hostingowych. Najtańszy serwer posiada 25 GB pojemności oraz darmowy certyfikat bezpieczeństwa Let’s Encrypt, a jego cena nie przekracza 10 złotych. Jest to oferta, którą naprawdę warto się zainteresować. Oprócz hostingu, za pośrednictwem kru.pl można zakupić również certyfikat SSL w bardzo korzystnej cenie.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here